Úvod » PLAYSTATION 4 » Sony DualShock 4 Wireless Controller v2, jet black bonusový obsah do hry Fortnite (Príslušenstvo PS4)


    

Sony DualShock 4 Wireless Controller v2, jet black bonusový obsah do hry Fortnite (Príslušenstvo PS4)

skladom

 

akcia doprava zdarma


1x

běžná cena: 49,99 €

naša cena: 47,19 €

Skladom: 0 ks
Dostupnosť: skladom
Číslo produktu: 38917415

Kompletná špecifikáciaJedinečná šanca získať k ovládaču DualShock obsah do hry Fortnite! Získajte 500 kreditov do herného obchodu Fortnite a oblek Royal Bomber!


Revolúcia hrania vo Vašich rukách
Zmocnite sa novej generácie hrania s bezdrôtovým ovládačom Dualshock 4, ktorý prichádza s novým dizajnom kladúcim precíznosť hrania do Vašich rúk.

Doposiaľ najlepší dizajn
Zachyťte a podeľte sa o Vaše najlepšie herné momenty vďaka tlačidlu Share. Zdieľajte videá z hrania a obrázky z hier priamo na Váš PS4 systém, alebo naživo vysielajte hranie, toto všetko bez prerušovania začatej hry. Zadné tlačidlá a analógové páčky majú pri novej verzii ovládača dodávajú pocit väčšej odolnosti a pevnosti.

Získajte ešte väčšiu kontrolu vďaka vstavanému dotykovému displeju, ktorý teraz zobrazuje unikátnu svetelnú odozvu, čo pridáva hrám extra dimenziu. Svetelný pásik sa rozsvecuje rôznymi farbami podľa akcií, ktoré budete v hrách vykonávať.

Ovládač má vstavaný citlivý akcelometer a gyroskop, ktoré budú zaznamenávať pohyby, nakláňanie a otáčanie Vášho bezdrôtového ovládača Dualshock 4. Ovládač si budete môcť nabiť vďaka hocijakému USB portu a prenášať dáta cez USB kábel.

Ovládač má vstavaný reproduktor, ktorý Vaše hry privedie k životu a budete počuť všetky detaily a zvukové efekty vychádzať priamo z ovládača. Ovládač má vstavaný 3.5 mm jack na slúchadlá aby ste si tieto zvukové efekty mohli vychutnať a nerušiť okolie.

Balenie obsahuje:

 • Ovládač Sony DualShock 4 Wireless Controller v2, jet black
 • 500 kreditov do herného obchodu Fortnite
 • Oblek Royal Bomber (použiteľný iba v režime Battle Royale)

  Pre hranie hry Fortnite a využitie bonusového obsahu potrebujete pripojenie k sieti internet!
  Oblek Royal Bomber je dostupný iba v režime Battle Royale!


 • Komentáre

  NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

  Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

  Zjg2MzU5